Referencje

Liczba zadowolonych klientów BALAJCZA nieustannie rośnie! Poniżej znajdą Państwo wybrane referencje. Pozostałe chętnie prześlemy. Prosimy o kontakt pod adresem balajcza@balajcza.pl

 

Zlecenia składane przez firmę Dekra Industrial Sp. z 0.0. dotyczą tłumaczeń dokumentacji technicznej obejmującej głównie język branży konstrukcyjno - budowlanej, elektrycznej, sanitarnej, geotechnicznej. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych tłumaczeń, terminowości oraz komunikacji z firmą BALAJCZA.

Koordynator ds. Produkcji i Jakości
Dekra Industrial Sp. z o.o.

Niemniejszym potwierdzamy, że dostarczane przez BALAJCZA Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych tłumaczenia, zawsze wykonywane są zgodnie z zamówieniem, pod względem terminów realizacji i że poziom usług świadczonych przez BALAJCZA jest na najwyższym poziomie pod względem jakości.

Prokurent
Cheque Dejeuner Sp. z o.o.

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z pełną odpowiedzialnością rekomenduje - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA jako uczciwego i rzetelnego partnera.

Dyrektor Biura Zarządu
Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Wszystkie zlecenie wykonane są w sposób rzetelny i profesjonalny, a jakość tłumaczeń są na bardzo wysokim poziomie. Terminy zawsze są dotrzymane, co jest o tyle istotne, iż część naszych zleceń wymaga realizacji w trybie ekspresowym.

Dyrektor Biura Zarządzania Kosztami i Organizacji
Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i polecamy BALAJCZA jako solidnego i uczciwego partnera naszej firmy.

Partner
Accreo Taxand

U BALAJCZA wszystkie nasze zlecenia wykonywane były w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo chwalimy wzorowy kontakt z pracownikami biura, oraz ich elastyczne podejście do naszych potrzeb.

Pełnomocnik Zarządu
PL.2012 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z poziomu cen usług. Bbardzo doceniamy wielokulturowe podejście Biura do biznesu, czego dowodem jest ich oferta usług tłumaczeniowych we wszystkich językach świata.

Dyrektor ds. Komunikacji
Auchan Polska

Usługi wykonane przez firmę BALAJCZA odznaczają się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz dostosowaniem do specyfiki branży, w jakiej działa nasza firma.

Randstad Poland Sp. z o.o.

Wszystkie tłumaczenia zostały potraktowane profesjonalnie i rzetelnie wykonane. Co więcej, indywidulane podejście do klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji Biuro prowadzi na najwyższym poziomie.

Specjalista ds. Organizacji
EDF Energia Sp. z o.o.

Często potrzebujemy realizacji tłumaczeń w krótkim terminie czasowym, a BALAJCZA zawsze wykonuje dla nas tłumaczenia w trybie ekspresowym z dużą starannością i profesjonalizmem.

Specjalista ds. Administracji
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

 

Accace Sp. z o.o.

(...) Dzięki stałej umowie korzystamy z preferencyjnych cen, pierwszeństwa przy realizacji zleceń, uproszczonej procedury składania zamówień oraz możliwości uzyskania faktury zbiorczej wystawianej raz w miesiącu. BTS BALAJCZA realizuje zlecone przez nas tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe z zakresu prawa, ekonomii i biznesu z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski.
(...) Tłumaczenia BTS BALAJCZA wykonywane są profesjonalnie i terminowo, a ich jakość pozostaje zawsze na najwyższym poziomie.

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

CEF International LTD

Kozystając wielokrotni z usługi BALAJCZA Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych mieliśmy okazję pzekonać się o wysokiej jakości, precyzji i rzetelności wykonanych dla nas tłumaczeń. (...) Firma zawsze spełniała nasze oczekiwania pod kątem jakości i terminowości realizacji powierzonego zlecenia. (...) Wybór BALAJCZA Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych to pewność współpracy z profesjonalistami i specjalistami w swojej dziedzinie, zespołem zorientowanym na potrzeby Klienta.

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Leach & Lang

(...) Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, terminowości oraz ceny wykonywanych projektów tłumaczeniowych. Dodatkowym atutem jest profesjonalizm tłumaczy, którzy wykonują poprawne stylistycznie i merytorycznie tłumaczenia. Doceniamy również życzliwość, przyjazną atmosferę zespołu biura tłumaczeń BALAJCZA, jak również gotowość pomocy w przypadku zleceń wymagających pilnej realizacji.(...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Making a difference

Z firmą BALAJCZA Biuro Tlumaczen Specjalistycznych współpracujemy od dłuższego czasu i dotychczasowe relacje bezwzglgdnie wskazują na chęć dalszej współpracy. (...) Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości świadczonych uslug. (...) Sumiennośc, zaangażowanie i życzliwośc pracowników Biura czyni współpracę bardzo przyjemną i godną polecenia wszystkim zainteresowanym. (...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

 

Data publikacji: 2015-02-25 08:16:49

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH