Referencje

Liczba zadowolonych klientów BALAJCZA nieustannie rośnie! Poniżej znajdą Państwo wybrane referencje. Pozostałe chętnie prześlemy. Prosimy o kontakt pod adresem balajcza@balajcza.pl

 

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z pełną odpowiedzialnością rekomenduje - Firma tłumaczeniowa BALAJCZA jako uczciwego i rzetelnego partnera.

Dyrektor Biura Zarządu
Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Wszystkie zlecenie wykonane są w sposób rzetelny i profesjonalny, a jakość tłumaczeń są na bardzo wysokim poziomie. Terminy zawsze są dotrzymane, co jest o tyle istotne, iż część naszych zleceń wymaga realizacji w trybie ekspresowym.

Dyrektor Biura Zarządzania Kosztami i Organizacji
Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i polecamy BALAJCZA jako solidnego i uczciwego partnera naszej firmy.

Partner
Accreo Taxand

U BALAJCZA wszystkie nasze zlecenia wykonywane były w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo chwalimy wzorowy kontakt z pracownikami biura, oraz ich elastyczne podejście do naszych potrzeb.

Pełnomocnik Zarządu
PL.2012 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wszystkie tłumaczenia zostały potraktowane profesjonalnie i rzetelnie wykonane. Co więcej, indywidulane podejście do klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji Firma prowadzi na najwyższym poziomie.

Specjalista ds. Organizacji
EDF Energia Sp. z o.o.

Zlecenia składane przez firmę Dekra Industrial Sp. z o.o. dotyczą tłumaczeń dokumentacji technicznej obejmującej głównie język branży konstrukcyjno - budowlanej, elektrycznej, sanitarnej, geotechnicznej. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych tłumaczeń, terminowości oraz komunikacji z firmą BALAJCZA.

Koordynator ds. Produkcji i Jakości
Dekra Industrial Sp. z o.o.

 

CEF International LTD

Kozystając wielokrotni z usługi BALAJCZA Linguistic Services mieliśmy okazję pzekonać się o wysokiej jakości, precyzji i rzetelności wykonanych dla nas tłumaczeń. (...) Firma zawsze spełniała nasze oczekiwania pod kątem jakości i terminowości realizacji powierzonego zlecenia. (...) Wybór BALAJCZA Linguistic Services to pewność współpracy z profesjonalistami i specjalistami w swojej dziedzinie, zespołem zorientowanym na potrzeby Klienta.

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Leach & Lang

(...) Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, terminowości oraz ceny wykonywanych projektów tłumaczeniowych. Dodatkowym atutem jest profesjonalizm tłumaczy, którzy wykonują poprawne stylistycznie i merytorycznie tłumaczenia. Doceniamy również życzliwość, przyjazną atmosferę zespołu firmy BALAJCZA, jak również gotowość pomocy w przypadku zleceń wymagających pilnej realizacji.(...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Making a difference

Z firmą BALAJCZA Linguistic Services współpracujemy od dłuższego czasu i dotychczasowe relacje bezwzglgdnie wskazują na chęć dalszej współpracy. (...) Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości świadczonych uslug. (...) Sumiennośc, zaangażowanie i życzliwośc pracowników BALAJCZA czyni współpracę bardzo przyjemną i godną polecenia wszystkim zainteresowanym. (...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

 

Data publikacji: 2015-02-25 08:16:49

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH