Referencje

Liczba zadowolonych klientów BALAJCZA nieustannie rośnie! Poniżej znajdą Państwo wybrane referencje. Pozostałe chętnie prześlemy. Prosimy o kontakt pod adresem balajcza@balajcza.pl

 

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z pełną odpowiedzialnością rekomenduje - Firma tłumaczeniowa BALAJCZA jako uczciwego i rzetelnego partnera.

Dyrektor Biura Zarządu
Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Wszystkie zlecenie wykonane są w sposób rzetelny i profesjonalny, a jakość tłumaczeń są na bardzo wysokim poziomie. Terminy zawsze są dotrzymane, co jest o tyle istotne, iż część naszych zleceń wymaga realizacji w trybie ekspresowym.

Dyrektor Biura Zarządzania Kosztami i Organizacji
Centralny Dom Maklerski PEKAO SA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i polecamy BALAJCZA jako solidnego i uczciwego partnera naszej firmy.

Partner
Accreo Taxand

U BALAJCZA wszystkie nasze zlecenia wykonywane były w sposób rzetelny i profesjonalny. Bardzo chwalimy wzorowy kontakt z pracownikami biura, oraz ich elastyczne podejście do naszych potrzeb.

Pełnomocnik Zarządu
PL.2012 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wszystkie tłumaczenia zostały potraktowane profesjonalnie i rzetelnie wykonane. Co więcej, indywidulane podejście do klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji Firma prowadzi na najwyższym poziomie.

Specjalista ds. Organizacji
EDF Energia Sp. z o.o.

Zlecenia składane przez firmę Dekra Industrial Sp. z o.o. dotyczą tłumaczeń dokumentacji technicznej obejmującej głównie język branży konstrukcyjno - budowlanej, elektrycznej, sanitarnej, geotechnicznej. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych tłumaczeń, terminowości oraz komunikacji z firmą BALAJCZA.

Koordynator ds. Produkcji i Jakości
Dekra Industrial Sp. z o.o.

CEF International LTD

Kozystając wielokrotni z usługi BALAJCZA Linguistic Services mieliśmy okazję pzekonać się o wysokiej jakości, precyzji i rzetelności wykonanych dla nas tłumaczeń. (...) Firma zawsze spełniała nasze oczekiwania pod kątem jakości i terminowości realizacji powierzonego zlecenia. (...) Wybór BALAJCZA Linguistic Services to pewność współpracy z profesjonalistami i specjalistami w swojej dziedzinie, zespołem zorientowanym na potrzeby Klienta.

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Leach & Lang

(...) Jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, terminowości oraz ceny wykonywanych projektów tłumaczeniowych. Dodatkowym atutem jest profesjonalizm tłumaczy, którzy wykonują poprawne stylistycznie i merytorycznie tłumaczenia. Doceniamy również życzliwość, przyjazną atmosferę zespołu firmy BALAJCZA, jak również gotowość pomocy w przypadku zleceń wymagających pilnej realizacji.(...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

Making a difference

Z firmą BALAJCZA Linguistic Services współpracujemy od dłuższego czasu i dotychczasowe relacje bezwzglgdnie wskazują na chęć dalszej współpracy. (...) Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jakości świadczonych uslug. (...) Sumiennośc, zaangażowanie i życzliwośc pracowników BALAJCZA czyni współpracę bardzo przyjemną i godną polecenia wszystkim zainteresowanym. (...)

Kliknij, aby wyświetlić referencję...

 

Data publikacji: 2015-02-25 08:16:49

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 16 000 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.