Zespół

Zespół

 

 

Timea Balajcza

Założycielka Biura Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA, Wiceprezes Zarządu

Zakładając firmę pięć lat temu zaryzykowała, z powodzeniem, stabilną pozycję w dużej firmie. Wymagająca, na co dzień angażuje się we wszystkie obszary działalności operacyjnej: od pozyskiwania nowych klientów i kontaktów z istniejącymi poprzez zarządzanie pracownikami i tłumaczeniami aż po księgowość i sprawy administracyjne. Szczęśliwa właścicielka własnej firmy z talentem do networkingu.

kom.: +48 601 913 446

email: timea.balajcza@balajcza.pl

 

 

Iwona Bułacz

Menedżer Działu Obsługi Klienta

Związana z firmą od początku. Zarządza relacjami z klientami i tłumaczami BALAJCZA, którzy cenią sobie jej fachową i miłą obsługę. Jej samodzielność, chęć nauki i zdolności decyzyjne są istotne dla codziennego funkcjonowania firmy.

 

 

Magdalena Kapelańczyk

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dołączyła do zespołu w 2014 roku po ukończeniu studiów. Wspiera Iwonę w obsłudze klientów, ale jej głównym zadaniem jest przekazywanie wykonanych tłumaczeń i rozliczanie zleceń. Dzięki swojej osobowości i bezkonfliktowemu podejściu ma dobry kontakt nie tylko z tłumaczami, ale także z całym zespołem BALAJCZA i jego klientami.

 

 

Małgorzata Pomierna

Specjalista ds. Sprzedaży i Administracji

Jest z BALAJCZA od początku. Spoczywają na niej odpowiedzialne zadania telefonicznego pozyskiwania nowych klientów i windykacji należności, których wykonywanie ułatwiają jej takie cechy jak otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i bezpośredniość. Zawsze można na niej polegać.

 

 

Zespół tłumaczy

Ponad 1000 tłumaczy na całym świecie, w tym:

- grupa ponad 180 tłumaczy native,

- grupa ponad 270 tłumaczy przysięgłych,

- grupa ponad 80 korektorów.

Data publikacji: 2015-02-25 08:14:47


8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


400

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

80 000

PRZETŁUMACZONYCH STRON W 2016