Konferencje i spotkania

Konferencje i spotkania

Obsługa i organizacja konferencji

Współczesnemu światu konferencji i kongresów towarzyszy błyskawiczny rozwój technik tłumaczeniowych. W ramach usługi obsługi konferencji i spotkań biznesowych staramy się dotrzymać kroku najnowszym trendom. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, uwzględniając obok standardowego wyposażenia nowości światowego rynku konferencyjnego.

Nasza usługa obejmuje:

  • wynajem i obsługę techniczną specjalistycznego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, składającego się z jednego lub kilku stanowisk dla tłumaczy, zestawów słuchawkowych i systemu łączności. Oferowany przez nas zestaw urządzeń działa na zasadzie bezprzewodowej dystrybucji sygnałów audio w paśmie promieniowania podczerwonego. Jest w pełni cyfrowy i odporny na zakłócenia pochodzące z instalacji oświetleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu.
  • Jednak specjalistyczny sprzęt to tylko część sukcesu przedsięwzięcia. Najważniejszą rolę podczas konferencji biznesowych i prasowych lub innych wydarzeń branżowych odgrywa tłumacz. Jego profesjonalizm, doświadczenie i wiedza oraz sposób jej przekazania mają bezpośredni wpływ na odbiór wydarzenia przez jego uczestników. Możemy się pochwalić współpracą z najlepszymi. Nawet mało ciekawy wykład potrafią przetłumaczyć tak, że słucha się ich jak muzyki. To zaś potrafi niewielu.

Poprzez usługę obsługi konferencji i spotkań biznesowych oferujemy naszym Klientom bogate doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia umożliwiające poszerzenie działalności o nowe rynki oraz niwelujące bariery językowe w międzynarodowych kontaktach handlowych. Doskonała znajomość rynku oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam zorganizować każdą, nawet najbardziej wyszukaną i nietypową konferencję.

Data publikacji: 2015-02-12 11:13:07

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH