Konferencje i spotkania

Konferencje i spotkania

Obsługa i organizacja konferencji

Współczesnemu światu konferencji i kongresów towarzyszy błyskawiczny rozwój technik tłumaczeniowych. W ramach usługi obsługi konferencji i spotkań biznesowych staramy się dotrzymać kroku najnowszym trendom. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie, uwzględniając obok standardowego wyposażenia nowości światowego rynku konferencyjnego.

Nasza usługa obejmuje:

  • wynajem i obsługę techniczną specjalistycznego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, składającego się z jednego lub kilku stanowisk dla tłumaczy, zestawów słuchawkowych i systemu łączności. Oferowany przez nas zestaw urządzeń działa na zasadzie bezprzewodowej dystrybucji sygnałów audio w paśmie promieniowania podczerwonego. Jest w pełni cyfrowy i odporny na zakłócenia pochodzące z instalacji oświetleniowych, co gwarantuje najwyższą jakość odsłuchu.
  • Jednak specjalistyczny sprzęt to tylko część sukcesu przedsięwzięcia. Najważniejszą rolę podczas konferencji biznesowych i prasowych lub innych wydarzeń branżowych odgrywa tłumacz. Jego profesjonalizm, doświadczenie i wiedza oraz sposób jej przekazania mają bezpośredni wpływ na odbiór wydarzenia przez jego uczestników. Możemy się pochwalić współpracą z najlepszymi. Nawet mało ciekawy wykład potrafią przetłumaczyć tak, że słucha się ich jak muzyki. To zaś potrafi niewielu.

Poprzez usługę obsługi konferencji i spotkań biznesowych oferujemy naszym Klientom bogate doświadczenie, wiedzę oraz narzędzia umożliwiające poszerzenie działalności o nowe rynki oraz niwelujące bariery językowe w międzynarodowych kontaktach handlowych. Doskonała znajomość rynku oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam zorganizować każdą, nawet najbardziej wyszukaną i nietypową konferencję.

Data publikacji: 2015-02-12 11:13:07

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 250 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH