Kursy językowe

Kursy językowe

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA, wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom Klientów, włączyło do swojej oferty profesjonalne kursy i szkolenia (spersonalizowana nauka dla jednego uczestnika) z języka angielskiego i francuskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Z pakietem profesjonalnych szkoleń docieramy do wszystkich klientów: prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Wszystkie kursy przeprowadzamy według życzenia w Państwa firmie, biurze lub domu.

  • Business English / Français des Affaires

Szkolenia i kursy Business English / Français des Affaires mają na celu:

  • całościowe przygotowanie językowe w zakresie merytorycznym
  • rozwój praktycznych umiejętności, takich jak prowadzenie prezentacji, rozmowy i negocjacje, współpraca z klientami zagranicznymi.
  • poznanie szeroko zakrojonego słownictwa biznesowego, m.in. w zakresie bankowości, marketingu, zarządzania, prawa, mediów, reklamy, PR, inwestycji, produkcji i innych.

Business English / Français des Affaires z BALAJCZA to dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta kurs polegający na intensywnym poszerzaniu słownictwa i ćwiczeniach konwersacyjnych. Kładziemy nacisk na płynność i wymowę. Stosujemy praktyczne, realistyczne konteksty.

  • Angielski specjalistyczny / Francuski specjalistyczny

BALAJCZA prowadzi specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, IT, marketingu, medycyny i wielu innych zagadnień. Kładziemy nacisk nie tylko na naukę typowych zwrotów, struktur i terminologii z wybranej dziedziny. Uczymy też budowania wypowiedzi w sposób typowy dla danej branży. Ponadto umacniamy i poszerzamy umiejętność posługiwania się językiem ogólnym, który jest podstawą języka specjalistycznego w każdej dziedzinie.

  • Regular English / Regular French

Na kursach Regular English / Regular French w BALAJCZA bardzo wszechstronnie traktujemy naukę języka angielskiego i francuskiego. Uczymy gramatyki i słownictwa, pisania, wymowy oraz akcentowania. Prowadzimy konwersacje. Program nauczania jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb każdego Klienta. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego.

W przypadku klientów korporacyjnych dopasowujemy kurs do charakteru i zakresu obowiązków na konkretnych stanowiskach. Naszym celem jest przekazanie Klientowi wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności w swojej specjalizacji.

O profesjonalizmie naszych kursów świadczy dodatkowo fakt, że zapewniamy Klientowi wszystkie niezbędne do nauki materiały. Materiały, zgodnie z potrzebami uczestnika kursu, dobiera lektor. Lektorzy BALAJCZA są do dyspozycji Klientów 5 dni w tygodniu, od 6:00 do 22:00. Terminy zajęć ustala Klient.

BALAJCZA wystawia faktury VAT za przedmiotową usługę (nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT). W taki sposób rozliczamy się ze wszystkimi Klientami.

Data publikacji: 2015-02-12 14:56:03

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 250 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH