Kursy językowe

Kursy językowe

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych BALAJCZA, wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom Klientów, włączyło do swojej oferty profesjonalne kursy i szkolenia (spersonalizowana nauka dla jednego uczestnika) z języka angielskiego i francuskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Z pakietem profesjonalnych szkoleń docieramy do wszystkich klientów: prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Wszystkie kursy przeprowadzamy według życzenia w Państwa firmie, biurze lub domu.

  • Business English / Français des Affaires

Szkolenia i kursy Business English / Français des Affaires mają na celu:

  • całościowe przygotowanie językowe w zakresie merytorycznym
  • rozwój praktycznych umiejętności, takich jak prowadzenie prezentacji, rozmowy i negocjacje, współpraca z klientami zagranicznymi.
  • poznanie szeroko zakrojonego słownictwa biznesowego, m.in. w zakresie bankowości, marketingu, zarządzania, prawa, mediów, reklamy, PR, inwestycji, produkcji i innych.

Business English / Français des Affaires z BALAJCZA to dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta kurs polegający na intensywnym poszerzaniu słownictwa i ćwiczeniach konwersacyjnych. Kładziemy nacisk na płynność i wymowę. Stosujemy praktyczne, realistyczne konteksty.

  • Angielski specjalistyczny / Francuski specjalistyczny

BALAJCZA prowadzi specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, IT, marketingu, medycyny i wielu innych zagadnień. Kładziemy nacisk nie tylko na naukę typowych zwrotów, struktur i terminologii z wybranej dziedziny. Uczymy też budowania wypowiedzi w sposób typowy dla danej branży. Ponadto umacniamy i poszerzamy umiejętność posługiwania się językiem ogólnym, który jest podstawą języka specjalistycznego w każdej dziedzinie.

  • Regular English / Regular French

Na kursach Regular English / Regular French w BALAJCZA bardzo wszechstronnie traktujemy naukę języka angielskiego i francuskiego. Uczymy gramatyki i słownictwa, pisania, wymowy oraz akcentowania. Prowadzimy konwersacje. Program nauczania jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb każdego Klienta. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego.

W przypadku klientów korporacyjnych dopasowujemy kurs do charakteru i zakresu obowiązków na konkretnych stanowiskach. Naszym celem jest przekazanie Klientowi wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności w swojej specjalizacji.

O profesjonalizmie naszych kursów świadczy dodatkowo fakt, że zapewniamy Klientowi wszystkie niezbędne do nauki materiały. Materiały, zgodnie z potrzebami uczestnika kursu, dobiera lektor. Lektorzy BALAJCZA są do dyspozycji Klientów 5 dni w tygodniu, od 6:00 do 22:00. Terminy zajęć ustala Klient.

BALAJCZA wystawia faktury VAT za przedmiotową usługę (nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT). W taki sposób rozliczamy się ze wszystkimi Klientami.

Data publikacji: 2015-02-12 14:56:03

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH