Kursy językowe

Kursy językowe

Firma lingwistyczna BALAJCZA Linguistic Services, wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom Klientów, włączyło do swojej oferty profesjonalne kursy i szkolenia (spersonalizowana nauka dla jednego uczestnika) z języka angielskiego i francuskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Z pakietem profesjonalnych szkoleń docieramy do wszystkich klientów: prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych. Wszystkie kursy przeprowadzamy według życzenia w Państwa firmie, biurze lub domu.

  • Business English / Français des Affaires

Szkolenia i kursy Business English / Français des Affaires mają na celu:

  • całościowe przygotowanie językowe w zakresie merytorycznym
  • rozwój praktycznych umiejętności, takich jak prowadzenie prezentacji, rozmowy i negocjacje, współpraca z klientami zagranicznymi.
  • poznanie szeroko zakrojonego słownictwa biznesowego, m.in. w zakresie bankowości, marketingu, zarządzania, prawa, mediów, reklamy, PR, inwestycji, produkcji i innych.

Business English / Français des Affaires z BALAJCZA to dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta kurs polegający na intensywnym poszerzaniu słownictwa i ćwiczeniach konwersacyjnych. Kładziemy nacisk na płynność i wymowę. Stosujemy praktyczne, realistyczne konteksty.

  • Angielski specjalistyczny / Francuski specjalistyczny

BALAJCZA prowadzi specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, IT, marketingu, medycyny i wielu innych zagadnień. Kładziemy nacisk nie tylko na naukę typowych zwrotów, struktur i terminologii z wybranej dziedziny. Uczymy też budowania wypowiedzi w sposób typowy dla danej branży. Ponadto umacniamy i poszerzamy umiejętność posługiwania się językiem ogólnym, który jest podstawą języka specjalistycznego w każdej dziedzinie.

  • Regular English / Regular French

Na kursach Regular English / Regular French w BALAJCZA bardzo wszechstronnie traktujemy naukę języka angielskiego i francuskiego. Uczymy gramatyki i słownictwa, pisania, wymowy oraz akcentowania. Prowadzimy konwersacje. Program nauczania jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb każdego Klienta. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego.

W przypadku klientów korporacyjnych dopasowujemy kurs do charakteru i zakresu obowiązków na konkretnych stanowiskach. Naszym celem jest przekazanie Klientowi wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności w swojej specjalizacji.

O profesjonalizmie naszych kursów świadczy dodatkowo fakt, że zapewniamy Klientowi wszystkie niezbędne do nauki materiały. Materiały, zgodnie z potrzebami uczestnika kursu, dobiera lektor. Lektorzy BALAJCZA są do dyspozycji Klientów 5 dni w tygodniu, od 6:00 do 22:00. Terminy zajęć ustala Klient.

BALAJCZA wystawia faktury VAT za przedmiotową usługę (nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT). W taki sposób rozliczamy się ze wszystkimi Klientami.

 

Data publikacji: 2015-02-12 14:56:03

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 16 000 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.