Timea Balajcza

Timea Balajcza

Szanowni Państwo,

nazywam się Timea Balajcza. Jestem Węgierką, urodziłam się w Budapeszcie, a od ponad 20 lat mieszkam w Polsce.

Moja przygoda z językami obcymi rozpoczęła się, kiedy miałam 10 lat. Znając tylko węgierski, znalazłam się we francuskiej szkole. Nauczyłam się w niej francuskiego, a później angielskiego, niemieckiego, łaciny, hiszpańskiego, włoskiego i norweskiego. Umiejętności te zaczęłam wykorzystywać już na studiach: jako tłumacz wyjeżdżałam wiele razy do Stanów Zjednoczonych, towarzysząc biznesmenom podczas konferencji i szkoleń.

Po półrocznym pobycie na stypendium w Holandii przyjechałam do Polski. Zostałam kontrolerem finansowym, a po kilku latach regionalnym kontrolerem finansowym, odpowiedzialnym za 12 krajów. Języki obce były wciąż obecne w moim życiu.

Z pasji do nich założyłam firmę lingwistyczną BALAJCZA Linguistic Services. W życiu kieruję się zasadą: „Rób to, co lubisz, kochaj to, co robisz i dawaj więcej niż obiecałaś”.

Zapraszam do współpracy!

Z poważaniem,

    

Timea Balajcza

Dyrektor Zarządzający

 

 

Data publikacji: 2015-02-25 08:14:25

 

12 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

 

1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

 

ponad 16 000 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE

 

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH

1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


400

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

300

TŁUMACZY NATIVE

150

KOREKTORÓW


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI

70

LEKTORÓW

40

LEKTORÓW NATIVE


ponad 300

PISEMNYCH REFERENCJI

 ________________________________________________________________________________________________________

Firma BALAJCZA sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i jest beneficjentem Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, oś priorytetowa III ”Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działanie 3.3  Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałanie 3.3.1 „Polskie Mosty Technologiczne”.