Wywiad z Timeą Balajcza o Mentoringu

Data publikacji: 2015-05-27 15:18:16

O swoich doświadczeniach z Vital Voices Poland opowiada Timea Balajcza, uczestniczka (jako mentee) I edycji programu 2010 Vital Voices Poland, a dziś - jedna z mentorek.

Do Vital Voices Poland trafiłam dzięki organizacji dla kobiet PWNet. O tej ostatniej dowiedziałam się przypadkowo, będąc ze swoimi dziećmi na basenie, od jednej z obecnych tam matek. Pamiętam, że w pierwszej chwili pomyślałam: „Po co w Polsce organizacja dla kobiet? Przecież nie żyjemy w kraju arabskim!” Jednak przystąpiłam do niej, a po pewnym czasie od znajomej z basenu dowiedziałam się, że do Polski zawitało Vital Voices.

Byłam wtedy, w lipcu 2010 roku, w trudnym okresie mojego życia: już prowadziłam firmę, ale jeszcze pracowałam w korporacji. Nie wspomnę o rodzinie. Kiedy dowiedziałam się, że trwa nabór do programu, nie sądziłam, że to coś dla mnie. Przecież firmę założyłam niedawno. Później z kolei nie wierzyłam, że się dostanę do programu. Przebrnęłam jednak przez dwuetapowy egzamin, w tym przez zestaw pytań po angielsku, i zostałam uczestniczką I edycji programu.

Czytaj dalej >>>

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH