Wywiad z Timeą Balajcza o Mentoringu

Data publikacji: 2015-05-27 15:18:16

O swoich doświadczeniach z Vital Voices Poland opowiada Timea Balajcza, uczestniczka (jako mentee) I edycji programu 2010 Vital Voices Poland, a dziś - jedna z mentorek.

Do Vital Voices Poland trafiłam dzięki organizacji dla kobiet PWNet. O tej ostatniej dowiedziałam się przypadkowo, będąc ze swoimi dziećmi na basenie, od jednej z obecnych tam matek. Pamiętam, że w pierwszej chwili pomyślałam: „Po co w Polsce organizacja dla kobiet? Przecież nie żyjemy w kraju arabskim!” Jednak przystąpiłam do niej, a po pewnym czasie od znajomej z basenu dowiedziałam się, że do Polski zawitało Vital Voices.

Byłam wtedy, w lipcu 2010 roku, w trudnym okresie mojego życia: już prowadziłam firmę, ale jeszcze pracowałam w korporacji. Nie wspomnę o rodzinie. Kiedy dowiedziałam się, że trwa nabór do programu, nie sądziłam, że to coś dla mnie. Przecież firmę założyłam niedawno. Później z kolei nie wierzyłam, że się dostanę do programu. Przebrnęłam jednak przez dwuetapowy egzamin, w tym przez zestaw pytań po angielsku, i zostałam uczestniczką I edycji programu.

Czytaj dalej >>>

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 250 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH