BALAJCZA poleca: International Business Mixer w Łodzi

Data publikacji: 2020-02-07 12:48:51

W dniu 30 stycznia 2020 r. w Łodzi po raz kolejny odbyło się spotkanie „International Business Mixer”, zorganizowane przez Netherlands-Polish Chamber of Commerce (NL Chamber).

We wcześniejszych latach w spotkaniu tym mogli uczestniczyć wyłącznie członkowie NL Chamber, jednak w tym roku jego formuła została zmieniona, a zakres rozszerzony, dlatego oprócz NL Chamber organizatorami imprezy byli:

  • American Chamber of Commerce in Poland
  • Business Center Club
  • Enterprise Ireland
  • IPCCI - Indo Polish Chamber of Commerce & Industry
  • Polish-Canadian Chamber of Commerce
  • Urząd Miasta Łodzi
  • Konfederacja Lewiatan

Po oficjalnym otwarciu, prezentacji organizatorów i partnerów wydarzenia, przewidziano czas na networking, w czasie którego uczestnicy spotkania, delektując się wyśmienitymi daniami i dużym wyborem pysznych win serwowanych przez Restaurację Piękna, mogli swobodnie porozmawiać, wymienić się danymi kontaktowymi i nawiązać współpracę.

Firma BALAJCZA Linguistic Services, wieloletni członek NL Chamber, była reprezentowana przez Roberta Głuszaka, CEO BALAJCZA oraz Timeę Balajcza, Dyrektor Zarządzającą BALAJCZA.

Zachęcamy do udziału w takiego typu spotkaniach organizowanych poza Warszawą, gdzie podobnie jak w Warszawie, prężnie rozwija się biznes. Umożliwiają one poznanie lokalnych firm i osób z lokalnej społeczności.

*(na zdjęciach) wybrane ujęcia z wydarzenia: po lewej, u góry - Timea Balajcza, po lewej, u dołu - reprezentanci organizatorów spotkania

10 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

ponad 1500

DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY


1800

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH