W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyło się 41. Śniadanie z BALAJCZA, połączone z warsztatem pt. "Dlaczego japońskie samochody się nie psują?"

Warsztat poprowadzili Pani Agnieszka Mariuda Sperczak i Pan Piotr Bielicki. Podczas warsztatu nie odpowiedzieliśmy na tytułowe pytanie. W zamian przedstawiliśmy zarys sposobu pracy, który Japończycy wykorzystują w swoich firmach. Japońskie metody pracy stały się dzisiaj wręcz legendarne. Najlepszym sposobem, żeby je poznać jest wypróbowanie ich oraz zapoznanie się z nimi u źródła. Spotkanie zainspirowało uczestników do spojrzenia na własną firmę inaczej, do odkrycia potencjału wynikającego z zastosowania prostych, zdroworozsądkowych zasad.

Opinie uczestników:

"Bardzo dziękuję za zaproszenie na wyjątkowe warsztaty z Japonią w tle prowadzone przez osoby z ogromną pasją. Miejsce spotkanie, jego charakter, ogromna życzliwość Państwa, jako organizatorów, a także dbałość o każdy szczegół tego wydarzenia spowodowało, że wczorajsze przedpołudnie należało do wyjątkowych."

"Bardzo dziękuję za zaproszenie i wspólnie spędzony czas. Wspaniały poranek w doborowym towarzystwie z ogromną dawką inspiracji. Podziękowania również dla prowadzących - do zobaczenia!"

"Serdecznie dziękuję za zaproszenie i śniadanie we wspaniałej atmosferze! Tematyka była niezwykle interesująca i inspirująca do planowania podróży do Japonii :)"

"Dziękuję za to, że zabrali nas Państwo we wspaniałą podróż. Dziś podróżowaliśmy co prawda mentalnie, ale przecież wszystkie podróże kształcą  - zarówno te „ fizyczne „ jak i te „mentalne”, więc dziś  z cała pewnością warto było wziąć udział w tej wyprawie. Tym bardziej , że dodatkowo towarzyszyły nam przysmaki węgierskie. Było prawdziwie międzykulturowo. Jeszcze raz dziękuję."

 

Data publikacji: 2016-07-08 00:00:00

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 250 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH