W dniu 22 czerwca 2016 r. odbyło się 41. Śniadanie z BALAJCZA, połączone z warsztatem pt. "Dlaczego japońskie samochody się nie psują?"

Warsztat poprowadzili Pani Agnieszka Mariuda Sperczak i Pan Piotr Bielicki. Podczas warsztatu nie odpowiedzieliśmy na tytułowe pytanie. W zamian przedstawiliśmy zarys sposobu pracy, który Japończycy wykorzystują w swoich firmach. Japońskie metody pracy stały się dzisiaj wręcz legendarne. Najlepszym sposobem, żeby je poznać jest wypróbowanie ich oraz zapoznanie się z nimi u źródła. Spotkanie zainspirowało uczestników do spojrzenia na własną firmę inaczej, do odkrycia potencjału wynikającego z zastosowania prostych, zdroworozsądkowych zasad.

Opinie uczestników:

"Bardzo dziękuję za zaproszenie na wyjątkowe warsztaty z Japonią w tle prowadzone przez osoby z ogromną pasją. Miejsce spotkanie, jego charakter, ogromna życzliwość Państwa, jako organizatorów, a także dbałość o każdy szczegół tego wydarzenia spowodowało, że wczorajsze przedpołudnie należało do wyjątkowych."

"Bardzo dziękuję za zaproszenie i wspólnie spędzony czas. Wspaniały poranek w doborowym towarzystwie z ogromną dawką inspiracji. Podziękowania również dla prowadzących - do zobaczenia!"

"Serdecznie dziękuję za zaproszenie i śniadanie we wspaniałej atmosferze! Tematyka była niezwykle interesująca i inspirująca do planowania podróży do Japonii :)"

"Dziękuję za to, że zabrali nas Państwo we wspaniałą podróż. Dziś podróżowaliśmy co prawda mentalnie, ale przecież wszystkie podróże kształcą  - zarówno te „ fizyczne „ jak i te „mentalne”, więc dziś  z cała pewnością warto było wziąć udział w tej wyprawie. Tym bardziej , że dodatkowo towarzyszyły nam przysmaki węgierskie. Było prawdziwie międzykulturowo. Jeszcze raz dziękuję."

 

Data publikacji: 2016-07-08 00:00:00

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH