BALAJCZA partnerem Global Mentoring Walk 2015

08.03.2015 - Global Mentoring Walk to spacer liderek - mentorek oraz mentee – kobiet, które do tej roli dopiero aspirują.To spacer, który tego samego dnia odbywa się w wielu krajach, w Polsce od 2012 roku.

Global Mentoring Walk odbywa się m.in. w: Ghanie, Ugandzie, Kambodży, Birmie, RPA, Stanach Zjednoczonych, Kenii, Indiach, Egipcie, Argentynie, Brazylii, Malezji, Serbii, Salwadorze, Peru i Tajlandii, czyli wszędzie tam, gdzie działa organizacja pozarządowa Vital Voices Global Partnership, założona przez dwie niezwykłe kobiety: Hillary Clinton i Madelaine Albright. Stworzyły tę organizację, ponieważ chcą szukać na świecie kobiet, które mają potencjał liderski i chcą je wspierać. Według amerykańskiej Sekretarz Stanu „Na całym świecie jest dużo kobiet i dziewcząt, które mają talent, intelekt i chcą osiągnąć sukces, ale jedyne, czego nie mają, to wsparcie”.

Prekursorką Mentoring Walk jest założycielka i była Prezes Oxygen Media, partnerka biznesowa Oprah Winfrey: Geraldine Laybourne. Wypełniony od rana do nocy grafik nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z rad. Zamiast odmawiać, zaproponowała, żeby dołączyły do jej porannego spaceru w Central Parku. Wspólne przechadzki stały się wkrótce praktyką, która zainspirowała świat. Także Polskę!

Data publikacji: 2015-03-29 21:52:22

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 250 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH