BALAJCZA partnerem Global Mentoring Walk 2015

08.03.2015 - Global Mentoring Walk to spacer liderek - mentorek oraz mentee – kobiet, które do tej roli dopiero aspirują.To spacer, który tego samego dnia odbywa się w wielu krajach, w Polsce od 2012 roku.

Global Mentoring Walk odbywa się m.in. w: Ghanie, Ugandzie, Kambodży, Birmie, RPA, Stanach Zjednoczonych, Kenii, Indiach, Egipcie, Argentynie, Brazylii, Malezji, Serbii, Salwadorze, Peru i Tajlandii, czyli wszędzie tam, gdzie działa organizacja pozarządowa Vital Voices Global Partnership, założona przez dwie niezwykłe kobiety: Hillary Clinton i Madelaine Albright. Stworzyły tę organizację, ponieważ chcą szukać na świecie kobiet, które mają potencjał liderski i chcą je wspierać. Według amerykańskiej Sekretarz Stanu „Na całym świecie jest dużo kobiet i dziewcząt, które mają talent, intelekt i chcą osiągnąć sukces, ale jedyne, czego nie mają, to wsparcie”.

Prekursorką Mentoring Walk jest założycielka i była Prezes Oxygen Media, partnerka biznesowa Oprah Winfrey: Geraldine Laybourne. Wypełniony od rana do nocy grafik nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z rad. Zamiast odmawiać, zaproponowała, żeby dołączyły do jej porannego spaceru w Central Parku. Wspólne przechadzki stały się wkrótce praktyką, która zainspirowała świat. Także Polskę!

Data publikacji: 2015-03-29 21:52:22

8 LAT

DOŚWIADCZENIA NA RYNKU


1200

TŁUMACZY SPECJALISTÓW


1500

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ponad 2 500 000

PRZETŁUMACZONYCH SŁÓW ROCZNIE


ponad 10 000

OBSŁUŻONYCH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI


210

TŁUMACZY NATIVE

300

TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH


ponad 250

KOMBINACJI JĘZYKOWYCH